Adet kanı nedir? Üreme sistemi esnasında gelişen hastalıklardan meydana gelen kanama diyebiliriz. Adet kanının patolojik iyileştirme özelliği vardır. Tıpkı bir yaraya şifa olan merhem benzer biçimde düşünebilirsiniz. Bu yüzden tane kanı büyüsünün ilişkileri iyileştirdiği düşünülür.

Şimdi ben sana bu rivayetin ne kadar doğru olup olmadığını anlatacağım. Sonrasında sen kendin karar vereceksin. Benim tek isteğim senin doğru bir halde rasyonel karar vermen. Normal olarak son seçim sana ilişkin olacak.

Kıymetli kardeşim; senden tek ricam senin için yazdıklarımı ciddiyetle okuman. Bu sebeple sana muhteşem bilgiler vereceğim. Burada sana vereceğim detayları öteki sitelerde bulman mümkün değil. Bunun garantisini veriyorum sana.

Adet kanı büyüsü hakkında insanlara sunulan bilgilerin pek bir çok palavradan ibaret. Bu mevzu insanoğlu içinde oldukça iyi bilinmiyor. Bu yüzden ben sana son noktayı koyacak doğru detayları vereceğim. Yalnız dikkatini yazdıklarıma ver. Sana bazı mühim tavsiyelerim olacak, onları da lütfen dikkate almaya çaba et.

Tane kanı büyüsünün kati netice vereceğine inanıyor olabilirsin. Aslen bu mümkün bunun tersini söylemeyeceğim. Fakat bazı kararları alırken tüm neticelerini bilmen gerekiyor. Aksi halde sonradan pişmanlık duyacağın işlere bulaşmanı istemiyorum.

ADET KANI BÜYÜSÜ

Hakikaten kimi zaman hanımefendileri idrak etmek oldukça zor zira istedikleri adet kanı büyüsü asla hoş olmayan bir büyü şeklidir. Sonucunda yapılırken bayanların ay başı kanları kullanılır ve bundan dolayıdır ki hoş karşılanmaz. Tane kanının meydana getirmiş olduğu büyü emareleri oldukça iyi bilinmelidir.

Kanla meydana getirilen bir ayin olduğundan aslen tane kanı büyüsü oldukça güçlüdür bunu kabul etmekte fayda vardır. Hatta bir çok medyum bile bu büyüyü bozmak için verdikleri uğraşta yenik düşerler. Bu yüzden bu sihrin muhteşem etkili bir büyü çeşidi bulunduğunu söyleyebilirim.

Hatta oldukça malum aşk büyüsü dahi tane kanı büyüsünün yanında bazen sınıfta kalabiliyor. Bu sebeple bu tılsım öteki meydana getirilen aşk büyülerine oranla 3 kat daha kuvvetli tesir yaratıyor. Sadece bu durumda sevgiden anlatmak mümkün değil. Sonuçta etik olmayan yöntemler kullanıldığı için üstünde düşünülmesi gerekir.

ADET KANI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Size bu tarifi tane kanı büyüsü yapasınız diye vermiyorum bir tek yaptığınız hatası size göstermek için buraya yazıyorum ki akıl edesiniz diye bir ihtimal bu büyüyü tekrar asla yaptırmazsınız. Adet kanı büyüsü iyi mi yapılır size basitçe anlatayım.

Oysa adet kanı büyüsüne güzel bir alternatif olan aşk büyüsü var. Bence illa büyü yaptırmak isteyen bir bayan oldukça organik olarak aşk büyüsünü tercih edebilir. Netice olarak varılmak istenilen hedef aynıdır. Yalnız yöntem farklıdır. Bu denenle daha doğru olan yöntemin üstünde düşünmen gerekir.

Kan devamlı insan ruhuyla tanımlanmıştır. Ruhunu şeytana satan şahıs adeta Şeytan’la bir sözleşme imzalar. Buradaki amaç kocayı bağlamaksa bunu kan kullanarak yapmak kim bilir yapılacak en büyük hata olur. Sana yine hatırlatmak isterim. Amacın eşini kendine bağlamaksa şu linkten bağlama büyüsü adlı makalemi okuyabilirsin.

ADET KANI BÜYÜSÜNE ALTERNATİF BÜYÜ TARİFİ

Kan kullanarak meydana getirilen büyüler içinde oldukça bilinmeyen bir büyüden söz etmek isterim. Kanla meydana getirilen aşk büyüsü benzer biçimde düşünebilirsin.

Kullanılan araç-gereç;

  • Kırmızı renkte bir tane mum
  • Birazcık beyaz toz şeker
  • Bir tane ince dikiş iğnesi

Tanım olarak son aşama basittir aslen zira fazla araç-gereç gerektirmeyen bir büyüdür.

Bu ritüeli gerçekleştirmek için hafifçe karanlık bir odanın ortasına oturulur. Hemen sonra odanın ortasındaki kırmızı renkteki mum yakılır. Yanan mumum derhal kenarına kadının oturması gerekir.

Bunu takiben bir dikiş iğnesi ile başparmağa ufak bir delik açılarak kan oldukça azca kan sağlanması gerekir.

Bundan sonraki aşamada konsantrasyon son aşama öneli rol oynar. Bu büyüyü evinde icra eden kadının tüm enerjisini biriktirerek kocasına yoğunlaşması gerekir. Kocasıyla yaşamış olduğu eski güzel günlere odaklanarak, o günlerin düşsel kurulmalıdır.

Peşinden şu büyülü sözler söylenir: ” bu kan benim öz kanımdır, o halde (kocanın adı) benimle öz olsun ” diyerek ayin tamamlanır. Ayraç içinde yazılan yerde hepimiz kendi kocasının adını söyleyecek.

ADET KANI BÜYÜSÜ YAPILAN KİŞİYİ NASIL ETKİLER

Kocaya içirilmek suretiyle meydana getirilen adet kanı büyüsü meydana getirilen kişiyi iyi mi etkisinde bırakır şimdi birazcık bunun üstünde konuşalım. Derhal belirteyim bu sihir, büyü çeşitleri içinde son aşama yaygın olarak bilinir.

Tabiatın kanunlarına karşı çıkılmaz, eğer kan kanalıyla başka bir insanoğlunun ruhuna nüfus edeceksen bu etkili bir yöntemdir. Sonucunu da alırsın fakat bunu iyi düşünmen gerekiyor. Eşini kazanmak istediğini anlıyorum, onu sevdiğini görüyorum. Fakat elinde değişik alternatiflerinde bulunduğunu sana hatırlatmak benim görevim.

Adet kanı büyüsü meydana getirilen bir insanda iyi mi etkisinde bırakır oluşur sana söyleyeyim.

  • Eşine adet kanı içiren bir bayan, eşinden ilk emareleri 3 gün sonrasında almaya adım atar.
  • Büyü meydana getirilen adam vücudunda dolaşan esrarengiz kanın tesirinde kalmış olarak karısına karşı yeni duygular geliştirmeye adım atar.
  • Adet kanı büyüsünün ilk emaresi adamın geceleri karısıyla ilgili erotik rüyalar görmeye başlamasıdır.
  • Derhal her gece görülen rüyalar bir süre sonrasında yerini gerçek hayata ve fizyolojik eylemlere bırakır.
  • İlk haftanın sonunda adet büyüsü meydana getirilen adam kendi karısına karşı aşırı kösnü duymaya adım atar.
  • Hatta bu adamın bir dostu bile olsa öteki hanımı derhal terk ederek kendi eşine sıkı gönül bağları ile bağlanır.

ADET KANI BÜYÜSÜ ZARARLARI

Ilk olarak kadının kocasına karşı yapmış olduğu bu durum doğru bir davranış değildir, gerek etik olarak gerek sıhhat açısından son aşama kabul edilmez bir durumdur. Bu sonsuz lanetin peşine takılmak benzer biçimde bir şeydir.

Bazıları adet kanı büyüsü yaparak deva arıyor. Onların unuttukları nokta şudur; bizlere sunulan yaşam bir tek dünya üstünde devam etmeyecek. Ruhunu temiz tutup cennette iyi bir yer edinmek istiyorsan buna dikkat etmen gerekecek.

Aslen tane kanı büyüsü etkili olmasına karşın tesir süreci uzun soluklu olmaz. Burada kazanılan geçici bir zaferdir. Tane büyüsü yaptıran hanım aslen kocasına geçici süreyle yargı edebilir. Bu sebeple öteki büyülere yönelmek daha sıhhatli olur.

ADET KANI BÜYÜSÜ YAPTIRAN VE YAPANLAR

Daha ilkin kesinlikle bu yazımı okuyanlar içinde adet kanı büyüsü yaptıran yada yapanlar olmuştur. Meydana getirilen büyüler aslen ilk 6 ay içinde etkilidir hemen sonra tesiri geçer. Bundan dolayı bu tılsım geçici başarı sağlar. Kalıcı netice almak için öteki meydana getirilen büyülere yönelmek son aşama doğru olur.

Adet kanı büyüsü icra eden hocalar bu işi son aşama özenli bir halde yaparlar. Bu yüzden tane kanı büyüsünü bozdurmak isteyen bir kişinin işi kolay olmayacaktır. Hakikaten de bu büyüyü bozdurmak son aşama büyük emek ister. Adet kanı büyüsü meydana getirilen kişiyi iyi mi etkisinde bırakır bunu sana makalemin ortasında açıklamıştım.

Netice olarak bu icra eden hanım kısa bir süre için başarı sağlar. Hayal etmiş olduğu ilişki standardını elde eder fakat söylediğim benzer biçimde bu yanılgıdır. Alınan sonucun uzun seneler devam etmesi için değişik yöntemlere yönelmek daha akılcıdır. Geçici mutluluklar devamlı hayal kırıklığı yaratır.

Bu yüzden adet kanı büyüsü yaptırmak isterim diyorsan bunun neticelerini oldukça iyi bilmen gerekir. Bir ihtimal oldukça acil durumlarda bu tılsıma başvurmak düzgüsel karşılanabilir. Mesela kocan başka bir hanıma gidiyorsa o süre durum başka doğal olarak.

Hızlıca netice almak mümkün olduğu benzer biçimde kısa süreli olması da göz ardı edilmemeli. Bir erkeği cezbetmenin başka yolları da bulunduğunu unutmaman gerekir. Şahsen ben 25 senedir bu alanda hizmet veren bir medyum olarak tane kanı büyüsünü asla hanımefendilere tavsiye etmiyorum.

WhatsApp'dan mesaj gönder