Lamia Büyüsü çok eski dönemlerde yapılan kara büyüler arasında etkili olan bir büyüdür. Bu büyü, ayırma ve soğutma büyüsü olarak yapılsa da kişileri her açıdan etkileyen mutsuz, huzursuz ve kavgacı bir hale dönüştüren etkili bir kara büyüdür. Bu büyünün etkisinde olan kişi etrafındaki herkesi mutsuz eder. Kötülük yayar ve iyi olan bir şeye sorun yaşatmadan onu bırakmaz.

Lamia Büyüsü büyü yapılacak kişinin sürekli kullanmış olduğu bir eşyası ile yapılmaktadır. Örneğin, kişinin sürekli kullanmış olduğu tarağı alıp domuz kanına bulaştırıp siyah bir çarşafa doluyoruz. Daha sonra bu çarşafı tılsımlı sözlerle toprağa gömüyoruz. Fakat gömme işlemini tamamladıktan sonra son bir aşama daha kalıyor. Onu da kendiniz yapacaksınız. Medyum Zamiryan her büyüde olduğu gibi Lamia Büyüsü ile de oldukça bilgilidir. Size söyleyeceği kısa ve etkili sözler olacaktır. Bu sözleri büyü yapılan kişinin yüzüne kısık sesler ile söylemeniz büyünün bitiş aşaması olacaktır. Bu sözler Latincedir.

Lamia Büyüsü etkisinde olan kişinin artık hayatı alt üst olmuş demektir. Kişi artık tamamen değişim göstermekle birlikte etrafında gitgide kimse kalmayacaktır. yalnızlaşmaya mahkum olacaktır. Lamia Büyüsü adını mitolojik tanrı olan Zeus’un ikinci eşinden almaktadır. O dönemlerde Zeus’un ikinci eşi olan Lamia’ya yapılan bu büyü ile karanlık duygular ortaya çıkarılmıştır. Büyünün etkisine giren Lamia kendi öz çocuklarını öldürmekle başlayıp hayatını kötülüğe adamıştır. O sebeple Lamia büyüsü karanlık ve derindir.

Her kime yapılırsa yapılsın işin içinden çıkmak çok zordur. Ancak uzman bir medyum tarafından kurtulabilirsiniz. Bunu yapacak medyum bulmakta oldukça güçtür. Maalesef işini düzgün ve dürüstçe yapan çok az medyum bulunmaktadır.