Ölüm büyüsü kara büyü sınıfında meydana getirilen bir büyüdür ve en zor meydana getirilen büyülerin başlangıcında gelmektedir. Her ülke ve bölgenin kendine nazaran bir ölüm büyüsü vardır. Bu kimi yerde voodoo büyüsü kimi yerde sabun büyüsü kimi yerde grimore kara büyü olarak geçmektedir. Hepsinde amaç bellidir. Kişinin ölmesi amaç edinilerek yapılmaktadır. Bazı durumlarda kişiyi öldürmek yerine dünya da daha çok işkence ve zulüm görmesi için yatalak bir hasta şeklinde kalması ve yaşadıkça yaşattıklarının acısı çekmeside amaç edinilir. Bu büyüyü yaptıracak kişiler çoğu zaman hayatlarını alt üst eden kişilerden intikam almak amacıyla bu büyüyü yaptırmaktadırlar.

Çoğu zaman ölüm büyüsü yapılmadan ilkin kişiden vekalet alınarak mesuliyet büyüyü icra eden büyücünün üstünden kaldırılır. Bu büyüde görevlendirilecek hizmetkarlar şeytani hizmetkarlardır ve bu büyüyü yapmak için onlarla bir antak kalma imzalanır ve antak kalma yerine getirilmezse hem büyücü hem de büyüyü yaptıran şahıs büyük çekince altında bırakılırlar. Ölüm büyüsü yapıldıktan sonrasında ilk olarak kişiyi ruhsal alanda etkisinde bırakır. Şahıs durup dururken ölüm korkusu yaşamaya, tek başına kalamamaya ve karanlıktan korkmaya adım atar. Bu etkilerin peşinden kişide fizyolojik özellikler yüz göstermeye adım atar. Gözlerin içine kan oturması, kafa da ve vücudun çeşitli bölgelerinde çıkan yaralar bu sihrin öteki emareleridir.

Şahıs ölüm büyüsü tesirleri ilerledikçe daha içinden çıkılmaz bir ruh ve fizik haline bürünür. Kendini yalnızlaştırmaya ve dış dünyadan soyutlamaya adım atar ölüm büyüsünün sonunda şahıs kendini tek başına kalmış umudunu yitirmiş ve yatağa düşmüş bir halde bulur. Bu büyü maksimum 28 günde kişinin vefat etmesiyle sonuçlanan ya da kişinin tekrar yürüyemez hale gelmesiyle sonlanır. Ölüm büyüsü zor bir büyüdür ve eşin ehli kişiler tarafınca yapılmadığında hem yapanı hem yaptıranı etkileyecek bir büyüdür. Ölüm Büyüsü yaptırmaya karar verdiğinizde çalışacağınız kişiyi iyi seçmeniz dileğiyle..

WhatsApp'dan mesaj gönder