Soğutma büyüsü; evli iki insanoğlunun aralarını bozmak, hanım ve adamın arasına soğukluk yerleştirip çiftlerin ayrılması için hocalara yaptırılan büyü çeşidine denir.

Sevenlerin arasını aşmak, onların birbirinden uzaklaşmasını sağlamak için büyü kati çözümdür. Eğer istediğine doğrusu amacına ulaşmak istiyorsan soğutma büyüsü tam olarak hedefinize ulaşmanızı elde eden bir büyü türü olarak karşımıza çıkıyor.

Gerek eşleri soğutmak için gerekse iki kişiyi soğutmak için meydana getirilen bu tılsımlı büyüler fazlaca kısa zamanda seven iki kişiyi ayırmak için en iyi yöntemlerden birisidir. Mesela karı kocayı soğutmak için büyü yaptıran bir şahıs en geç 3 hafta içinde istediği sonuca ulaşabilmektedir.

 

Gene buna paralel olarak iki kişiyi ayırmak için meydana getirilen soğutma büyüleri de aynı şekilde fazlaca kısa bir vakit içinde sonucunu vermektedir. Bundan dolayı aslına bakarsak iki insanoğlunun arasına soğukluk sokmak ve onların birbirlerinden ayrılmalarını sağlamak {hiç de} zor bir şey değildir.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Kıymetli kardeşlerim: Birazdan size kendi evinizde kolayca yapacağınız kolay bir soğutma büyüsü tarifi vereceğim. Bundan dolayı lütfen yazdıklarımı dikkatli bir halde okumaya itina gösterin. Eğer size yazdığım bilgileri dikkatli bir halde okuyup buna nazaran uygularsanız yapacağınız soğutma büyüsünden o denli iyi netice alırsınız.

Fakat derhal söylemek isterim ki bu işleri kendi başınıza yapmanızı tavsiye etmiyorum şu sebeple büyü yapmak ciddi bir iştir. Büyük bir bilimsel data gerektirir eğer bu bilimsel bilgilerin ışığında yapılmaz ise değişik neticelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bundan dolayı devamlı işi ehline bırakmakta yarar görüyorum.

Soğutma büyüsü hakkında yardım ve destek almak isteyenlere senelerdir ben kendim destek veriyorum. Bu mevzuda daha iyi data almak isteyen kardeşlerim bana kontakt sayfasından ulaşarak kendi merak ettikleri soruları sorabilirler. Bende en kısa zamanda bana yönelttiğiniz sorulara yanıt vermeye çaba ediyorum. Bundan dolayı sorularınızı bana yazarken lütfen çekinmeyin.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

İki kişiyi soğutma büyüsü için ihtiyacınız olan malzemeleri aşağıya yazıyorum. Bu şekilde kolay bir uygulama ile kendi kendinize evinizde kolayca soğutma büyüsü yapabilirsiniz. Başarı oranı % 60 varan bu kolay büyü yardımıyla amacınıza ulaşmanız mümkün olabilir. Bu yazacağım kolay bir büyü örneğidir ve başarı olasılığı birazcık sınırlıdır. Ustalaşmış bir soğutma büyüsü için uzman bir medyumdan destek almak devamlı daha iyi olur.

Soğutma büyüsü için lüzumlu malzemeler:

  • Üstünde herhangi bir çizgi yada yazı olmayan boş bir kağıt
  • Daha ilkin asla kullanılmamış makara şeklinde kırmızı renkte iplik
  • Kırmızı yazı yazan kırmızı renkte bir tane kalem
  • Minik bir tahta çubuk

Yukarıdaki büyü malzemeleri sağlandıktan sonrasında kendi başınıza kalacağınız sessiz bir ortam yaratın. Bu ortamda sizden başkasının olmamasına dikkat edin. Yalnız olmak devamlı yapacağınız işe daha fazlaca konsantre olmanıza destek sunar. Bu açıdan bakıldığında kişinin yalnız kalması ve bu uygulamayı tek başına yapması son aşama önemlidir.

Ilk olarak bulunduğunuz ortamda yere oturarak düşüncelerinizi öteki dünya işlerinden tamamen arındırın. Şu demek oluyor ki yalnız yapacağınız büyüye yoğunlaşarak hedefinize odaklanın. Bu odaklanma işlemini minimum 2 dakika süresince sürdürün. Düşüncelerinizi tamamen tek bir kanala doğrusu yalnız olmasını istediğiniz hedefinize odaklayın.

Arkasından boş kağıdı yere koyarak kırmızı kalemle birbirinden soğutmak istediğiniz kişilerin adlarını ve soyadlarını bu kağıdın üzerine yazın. Bu iki insanoğlunun isimlerini yazdıktan sonrasında derhal altına olmasını istediğiniz dileği yazın. Şu demek oluyor ki mesela ” Ahmet ile Ayşe’nin birbirinden ısısının düşmesini isterim ” şeklinde yazabilirsiniz.

Arkasından bu kağıdı yuvarlayarak bir silindir şekline getirin ve bobin şeklindeki iple bu silindir şeklinde kağıdı dolamaya başlayın. Silindir şeklindeki kağıdın çevresinde elinizdeki bobin iple 11 kere tur attırın. Şu demek oluyor ki 11 kere ipi kağıdın çevresinde dolaştırın. Bu şekilde ipi kopararak kağıdın rulo şeklinde kalmasını sağlayın.

Bu işlemleri tamamladıktan sonrasında elinizdeki kırmızı renkteki kalemi rulo şekline getirdiğiniz kağıdın içine koyacaksınız. Arkasından bu kağıdı 7 gece süresince kendi yatak odanızda muhafaza etmeniz gerekiyor. 7 gece sonrasında kağıdı elinize alarak üstündeki ipleri çıkaracaksınız.

Kağıdın üstünde ip kalmamasına dikkat edin sonrasında bu kağıdı birbirinden ısısının düşmesini istediğiniz kişilerin evine yakın bir yere gömmeniz gerekiyor. Şu demek oluyor ki bu kişilerin evine 200 metre yakın bir yere gömmeye çalışın şu sebeple mesafe ne kadar yakın olursa soğutma büyüsünün tesiri de o denli iyi olur. Bu işlemlerden sonrasında hazırladığınız soğutma büyüsü tam olarak tamamlanmış olacaktır.

İKİ İNSANI SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Kıymetli kardeşlerim: Soğutma büyüsü yalnızca evli çiftleri ayırmak için değil bununla beraber istenmeyen ilişkileri sonlandırmak içinde yapılır. Bundan dolayı iki insanı soğutma büyüsü tam olarak istenmeyen birlikteliklerin sona erdirilmesi için yapılır. Şu demek oluyor ki iki insanı sihir yöntemiyle birbirinden uzaklaştırmak mümkündür.

Peki hangi durumlarda soğutma büyüsü yapılır gelin şimdi bunu size maddeler halinde yazayım.

  • Sevdiğiniz kişiyi sevdiğinden yada eşinden ayırmanız gerekiyorsa
  • Nefret ettiğiniz eşinizden ayrılmanız gerekiyorsa
  • Yaşamış olduğunuz birlikteliğin artık tükendiğini hissediyorsanız
  • İş yerinizde size rakip olan kişilerin birbirinden uzaklaşması için

Size yukarıda yazdığım nedenlerden dolayı soğutma büyüsüne başvurmak sizin işinizi kolaylaştıracak. İki insanı soğutma büyüsü hakkaten de son aşama etkin bir büyü çeşidi olup sizi pek fazlaca sıkıntıdan kurtarmaya destek olabilir. Bu şekilde başınıza gelen büyük sorunları çözebilir ve yolunuza daha sıhhatli bir halde devam edebilirsiniz.

Özetlemek gerekirse soğutma büyüsü yaptırmak isteyen her insanoğlunun kendine nazaran haklı sebebi olabilir. Her insanoğlunun kendi hususi hayatında karşı karşıya kalmış olduğu istemediği durumlar oluyor. Bundan dolayı soğutma büyüsü yaptıran her kişinin kendi kişisel sebebi bulunduğunu bilmek gerekir.

KARI KOCAYI SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Eşleri soğutma büyüsü doğrusu karı kocayı soğutma büyüsü aslına bakarsak artık birbirine karşı ilgisi kalmayan kişilerin sorunsuz bir halde ayrılmalarını sağlamak için yaptırılır. Devamlı problemler yaşayan iki insanoğlunun bu ilişkilerini devam ettirmeleri sıhhatli değildir. Bundan dolayı bu acı tabloyu sona erdirmek için dışarıdan büyü yöntemiyle bir müdahale gerekebilir.

İnsanların yaşamış olduğu ilişkilerde devamlı mutluluk olamayabilir. Hatta bırakın mutluluğu kimi zaman yaşanmış olan ilişkiler kişiye büyük acı verebilir. Katlanılmaz bir hal haline gelmiş evliliklerin yada birlikteliklerin sona ermesi her iki taraf için daha hayırlı olur. Eğer yaşanılan ilişki sizin için artık cehennemde yaşamak gibisi olduysa o halde kendi cennetinizi yaratmak için hareke geçme vakti gelmiş anlamına gelir.

Asla kimse kurduğu ilişkiyi bigün bitirmek için için ilişki başlatmaz. Fakat kimi zaman yaşanılan vakalar insanları ayrılma noktasına getirebilir. Sevmek ve nefret etmek içinde ince bir çizgi vardır. Bu çizginin diğeri tarafına geçtiğinizde artık orada sevgi bağlarından söz etmek mümkün değildir. Bu aşamaya gelen bir evliliğin iki tarafın rızası ile bitirilmesi her iki taraf için en doğru olandır.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ YAPTIRANLAR

Kıymetli kardeşlerim: Daha ilkin söylediğim benzer biçimde hiçbir insan bigün ayrılmak için ilişki başlatmaz. Hepiniz mutlu olmak için, sıhhatli ilişkiler oluşturmak için eşlerimizi seçeriz. Seçtiğimiz partnerlerimizle rahat bir yaşam sürmeyi hayal ederiz. Fakat bazen işler istediğimiz şekilde gelişmez ve artık beraber olduğumuz kişiyle yola devam etmek istemeyiz.

Soğutma büyüsü yaptıranlar tam olarak artık yıpranmış bu ilişkiden kurtulmak için yaptırırlar. Bir evlilikte saygı ve aşkın kalmaması bu evliliğin artık bir anlamı kalmadığı anlamına gelir. Şartları zorlayarak bu eşiyle olan evliliği devam ettirmeye çalışmak yalnızca size acı verir. Bundan dolayı sabır etmek yerine köktencilik kararlar alıp bu çürümüş ilişkiye son vermeniz gerekir.

Bizim kültürde boşanma sonucu almak normal olarak kolay değildir. Bu kültürel engelin aşılması gerekir. Bu engele boyun eğmek yaşadığınız yaşamı zindana çevirmek benzer biçimde bir şeydir. Elinizde tek bir yaşa bulunduğunu asla unutmamanız gerekiyor. Kendi kararlarınızı kendi başınıza alarak yaşam standartlarınızı artırabilirsiniz.

Eğer karşı taraf sizden ayrılmak istemiyorsa gerektiğinde soğutma büyüsü yaptırmak bile gerekebilir. Sorunları normal olarak konuşarak çözmeye çaba etmelisiniz fakat karşı taraf bunu idrak etmek istemiyorsa geriye kalan tek çözüm soğutma büyüsü yaptırmaktır.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ YAPTIRANLARIN YORUMLARI

Asla kimse bir başkası için kendi hayatından vazgeçmemeli. Dünya yaşamı fazlaca kısa ve bu zamanı iyi mi yaşayacağınıza kendiniz karar vermelisiniz. Başkalarına acıyarak kendi yaşamlarınızı heba etmeniz doğru bir yaklaşım olmaz. Kimi zaman hayatınızın içinde köklü reformlar yapmanız gerekebilir.

Elbet eşinizden yada sevdiğinizden ayrılmak ve buna karar vermek kolay değil fakat bu sonucu almanız gerekiyor.

Soğutma büyüsü yaptıranların yorumlarını derhal aşağıda bulabilirsiniz. Hakikaten de bir ilişkiyi bitirmek ve yeni bir sürece adım atmak kolay değildir. Fakat zararın neresinden dönerseniz o denli iyi olacağını da aklınızdan çıkarmamanız gerekir.

İlişkisinde mutsuz bir insan yaşamış olduğu yaşamdan zevk alamaz. Ağırlık basma dolu bir yaşamın ortasında kendini çaresiz ve kaybolmuş hisseder. En iyi çözüm bu duruma son vermek ve kendinize yeni bir yaşam oluşturmak için talih vermektir.

Her insan kendi mutluluğunu ve mutsuzluğunu kendisi yaratır. Şu demek oluyor ki iyi mi bir yaşam yaşayacağınıza kendiniz karar verirsiniz. Umarsızlık ve bunu kabul etmek sizin zayıf olduğunuzu gösterir oysa asla kimse çaresiz değildir. Yalnız akılcı olarak düşünmek ve lüzumlu doğru adımları atmak gerekir.

İçinde bulunduğunuz durum ne kadar zor olursa olsun devamlı değişik çözümlerin bulunduğunu size hatırlatmak isterim.

Kıymetli kardeşlerim: Sizlere tavsiyem asla umutsuzluğa kapılmamanızdır. Devamlı size açılacak yeni kapılar bulunduğunu bilmelisiniz. Karamsarlık bir çözüm değildir tam aksine karamsarlığa kapılarak haiz olduğunuz tek yaşamı heba etmeyin.

Evliliğinizde yada yaşadığınız ilişkilerde sıhhatli bir niçin görmüyorsanız o halde bu ilişkiyi devam ettirmenin de bir anlamı kalmamış anlamına gelir.

Ayrılmak istediğinizi eğer eşiniz onaylamıyorsa o halde eşinize soğutma büyüsü yaptırarak bu durumu kabul ettirebilirsiniz. Söz mevzusu olan sizin hayatınız ise o halde iyi mi bir yaşam yaşayacağınıza kendiniz karar vermelisiniz.

WhatsApp'dan mesaj gönder